Vánoční novinka Thule Dynamic 800

Chcete svým rodičům, známým nebo kamarádům pořídit opravdu ideální vánoční dárek? Sáhněte po střešním boxu Thule Dynamic 800, který je typickou novinkou na trhu. Jeho přednosti jsou v dostatečné kapacitě úložného prostoru a kvalitě zpracování.

Thule Dynamic 800 je střešní box, kde design a funkčnost jsou na prvním místě. Moderní šípovitý design s technologií minimalizující odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Střešní box Thule Dynamic 800 má nový montážní systém Power-Click.

Za tento nadčasový a prvotřídní box zaplatíte pouhých 18.500,- Kč. Vysoké vánoční slevy!

Nejexkluzivnější střešní box na světě Thule Excellence

Nejexkluzivnější střešní box na světě Thule ExcellenceThule Vám přináší nový strešní box, jaký tu ješte nebyl. Střešní box Thule Excellence je novinka světoznámého švédského výrobce Thule. Box Thule Excellence nabízí nejnovější technologie (duální otevírání, centrální zamykání, aerodynamický tvar a jiné vychytávky). Víko a dno boxu je nově navrženo (pomocí vzpěr) pro maximální tuhost a pevnost. Box Thule Excellence má hypermoderní vzhled navržený podle posledních trendů, tak aby se hodil na každé auto. Povrch boxu tvoří kombinace 2 barev a navíc přepraví 520 litrů!!! Střešní box Thule Excellence je nejexkluzivnější box na světě, který nabízí maximální tuhost, skvělý luxusní vzhled a velký přepravní prostor! Funkčnost boxu Thule Excellence byla potvrzena několika různými průzkumy. Celý box působí pevnějším dojmem a umožňuje ještě lehčí otevírání a zavírání. Nový převratný box nejvyšší kvality je nově zkonstruován pomocí nejnovějších poznatků a zkušeností za pomoci počítačových studií a animací. Jedinečný design je kapitola sama pro sebe. Nikde jinde na žádném boxu nenajdete podobný designový skvost krásných tvarů a barevných kombinací. Všechny linie plynule přechází v jednotný celek. Box má minimální vzduchový odpor při zachování velkého přepravního prostoru.
Thule Excellence