Speciální sněhové řetězy Thule K-Summit

Zima je tu! Pokud Vás zaskočila na poslední chvíli a Vy jste si nestihly pořídit luxusní sněhové řetězy, máme pro Vás ten správný vánoční dárek. Sněhové řetězy Thule K-Summit jsou stvořeny ideálně pro sněhové kalamity a těžký sněžný terén.

Thule K-Summit jsou nejexklusivnější rychloupínací sněhové řetězy na trhu! Thule K-Summit jsou vhodné pro každé osobní vozidlo jelikož žádné díly se nedotýkají prostoru za pneumatikou. Fixační páka k ráfku kola s ergonomickým designem: dotažení jednou rukou! Žádné díly není třeba nechat namontované během zimní sezóny. Uchycení na 17, 19 i 21 mm šroub nebo matku.

Za kvalitu zaplatíte velice směšnou a nízkou cenu 5.900,- Kč.

Zima se blíží – sněhové řetězy Thule CG-9

Vánoční období a zimní radovánky jsou již za dveřmi. Snažte se tedy co nejdříve a nejlépe obdarovat svoje známé ideálním a praktickým dárkem. Sněhové řetězy Thule CG-9 jsou speciální a velice prvotřídám darem, který Vám vytáhne opravdu odkudkoliv.

Luxusní sněhové řetězy Thule řady CG-9 jsou připraveny nejen pro vozy s extrémně málo místem v podbězích. Jsou vyrobeny ze čtvercových článků o průměru 9 mm. Patentovaný samovystřeďující a samonapínací systém s mikro regulačním řešením-není třeba pojíždět při montáži s vozidlem. Vysoký komfort při řízení.

Spousta kvality za minimální cenu, tak to má být! Vše můžete mít za 2.999,- Kč.

Nejlepší sněhové řetězy, které znám! Thule K-Summit!

Kdo jezdí často na hory a má pořádné auto, do kterého investuje jenom to nejlepší, tak tyto sněhové řetězy jsou právě pro Vás. Jejich cena sice odradí spoustu zájemců ale kdokoliv uvidí tyto řetězy na Vašem autě bude se Vás ptám kde se dají koupit! Jejich největší výhoda spočívá ve velmi jednoduchém nasazování. Skoro se dá říci, že není nic jednuššího a rychlejšího jak vyjet pořádný kopec.
Nejlevněji je koupíte u specializované firmy Obchod THULE a navíc získáte 5ti letou záruku.
Doporučuji také se podívat na video kde je vidět jejich snadné používání.