Nejprodávanější zásnubní prsten Dianka 804

prsten-dianka-804[1]Značka Hejral byla založena v roce 1988 Vladimírem Hejralem a začala si budovat pozici na trhu především jako výrobce snubních prstenů. Se šperkařskou tvorbou firmy Hejral se můžete setkávat také na různých oborových výstavách a veletrzích, jakožto i na předváděcích molech módních přehlídek. V současnosti společnost vyrábí více než 500 vzorů snubních a zásnubních prstenů. Všechny prsteny Hejral je možné zhotovit jak z bílého, tak ze žlutého zlata.

Scholl Profesionální manikúra a pedikúra DR1380

Scholl Profesionální manikúra a pedikúra DR1380Profesionální manikúra a pedikúra, se 2 rychlostmi, obsahuje 7 profesionálních nástavců.

Přístroj na manikúru a pedikúru je vybaven 7 vyměnitelnými příslušenstvími pro profesionální domácí péči o nehty:
jemný brousek – používá se pro efektivní odstraňování mrtvé kůže a pro ošetření zarostlých nehtů směrem z vnější strany k vnitřní
hrubý brousek – používá se k broušení a úpravě povrchu velkých nehtů na nohách
jemný kužel – pro jemné ošetření a eliminaci drsných míst na pokožce
lešticí kužel – pro dokonalou koncovou úpravu kolem okrajů nehtů po pilování a pro leštění povrchu nehtů
hrubý kužel – pro ošetření a odstranění ztvrdlé kůže na patách, chodidlech a kdekoli jinde
tvarovací disky – dva disky (hrubý a jemný) pro tvarování nehtů.

Nejprodávanější pánský hodinky Casio Edifice EFA-121D-1AVEF

Casio Edifice EFA-121D-1AVEFPánské náramkové hodinky Casio. Hodinky mají auto el. podsvícení, stopky s přesností 1/100 sek. max. 100 hodin, mezičas 50 kol, odpočet, světové časy, plně automatický kalendář, hodinový časový formát 12/24, minerální sférické sklíčko.
Další funkce: baterie SR927Wx2- životnost 3 roky, světové časy, stopky s mezičasy, odpočet, kalendář, formát 12/24, sférické sklíčko, luminiscenční ručičky